به گزارشافکارنیوز،عصر روز گذشته در راستای اجرای طرح امنیت محله محور ماموران یگان کلانتری ۱۷۴ قیامدشت هنگام گشتزنی در خیابان " بهشتی " محدوده قیامدشت بودند که فردی سراسیمه به واحد گشت مراجعه کرد.

شاکی که بعداً خود را " حسن " نامید به ماموران گفت: دقایقی پیش با موتورسیکلت خود از محل کارم قصد رفتن به منزل را داشتم که فردی سد راهم شد و با تهدید چاقو تلفن همراه و کیف پولم را سرقت کرده و متواری شد.

به دلیل اینکه مدت زیادی از زمان سرقت نگذشته بود ماموران بعد از گرفتن مشخصات ظاهری متهم از شاکی بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شده و به گشتزنی در همان محدوده پرداختند که در این هنگام متوجه پرسه زنی فردی با همان مشخصات شدند که متهم به محض مشاهده پلیس متواری شد اما طی مسیر کوتاهی ماموران موفق شدند وی را در یکی از کوچه های فرعی دستگیر کنند.

در بازرسی از متهم که " داوود " نام داشت یک قبضه چاقو، تعدادی ابزار آلات سرقت و دو دستگاه تلفن همراه کشف شد که ماموران نامبرده را به همراه شاکی و اموال مکشوفه برای تکمیل پرونده و تحقیقات بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

سروان محمد مسن آبادي رييس کلانتري۱۷۴قيامدشت درباره این خبر گفت: با انتقال متهم به كلانتري سوابق وي مورد بررسي قرار گرفت كه طي آن مشخص شد نامبرده سابقه داراست و چندين مرتبه به اتهام زورگيري و سرقت لوازم خودرو بازداشت شده است .