به گزارش افکار به نقل از آخرین نیوز در حال حاضر سایت‌های اینترنتی، بعنوان مهمترین مرجع برای ترویج شیطان پرستی در داخل کشور مطرح هستند بطوری که از همین کانال این جریانها توانستند با نفوذ در برخی از آهنگ های آگهی بازرگانی، و تیتراژ برخی فیلمها و سریال ها و نیز صحنه آرایی برنامه های تلویزیون، آئین‌ها و ملودی‌های خود را رواج دهند.

برپایه این گزارش در حالی که هر روز مسئولان فرهنگی - انتظامی - مذهبی و… در مورد خطر رواج شیطان پرستی در جامعه هشدار می دهند، در کمال حیرت دسترسی به اصلی ترین سایت های رواج دهنده این طرز تفکر در ایران آزاد است.

چندی پیش کارشناسان فرهنگی و مذهبی با اشاره به پوشش ها و مدل‌های جدید مد برخی از دختران و پسران از گسترش فعالیت گروه های شیطان پرستی ابراز نگرانی کردند این در حالی است که سایت های اصلی و پر بازدید که مربوط به شیطان پرستان هستند همچنان آزادانه دور از چشمان تیزبین مسئولان فیلترینگ کشوربه فعالیت خود ادامه می دهند.

با وجود شناسایی کامل بسیاری از این سایت ها که در رنکینگ الکسا، مخاطب بالایی هم دارند به جهت خودداری از اشاعه این طرز تفکر، و اینکه به خاطر اشاعه منکر سایت ما فیلتر نشود طبق ردیف ۳بند " و " ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای از نوشتن لینک کامل این پایگاه ها معذوریم.

بررسی های خبرنگار آخرین نشان می دهد که محتوای این تارنماها همگی شامل این بند ها می شود. اگرچه مسئولان با این عنوان که این سایت ها اکثرا به زبان انگلیسی هستند، شاید کوتاهی در برخورد با این سایت ها را توجیه نمایند اما نباید فراموش کرد که بسیاری از سایت ها از جمله سی ان ان و بی بی سی انگلیسی و… هم انگلیسی هستند اما با این وجود، فیلتر شده اند!

بر اساس نتایج یک پژوهش اکنون بیش از ۷۰ فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند و این جریان های ضد فرهنگی در سایه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه های زیرزمینی در برخی از شهرستان ها و مراکز استان و همچنین تهران بزرگ ریشه دوانیده اند.

در حال حاضر سایت‌های اینترنتی، بعنوان مهمترین مرجع برای ترویج شیطان پرستی در داخل کشور مطرح هستند بطوری که از همین کانال این جریانها توانستند در برخی از آهنگ های آگهی بازرگانی، و تیتراژ برخی فیلمها و سریال ها، در کنار صحنه آرایی برخی برنامه ها، آئین‌ها و ملودی‌های خود را رواج دهند.