به گزارشافکارنیوز،شب گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۰۶ نامجو هنگام گشت‌زنی در خیابان شریعتی به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت که در حال بازرسی یکی از شهروندان بودند، مشکوک شده و جهت بررسی موضوع به آنان نزدیک شدند.

ماموران پس از حضور در محل ضمن بررسی موضوع و تحقیقپات دریافتند، دو پسر جوان بدون هیچگونه دلیل جلوی رهگذری را گرفته و به نام مامور به بازرسی بدنی از آن پرداختند.

به دنبال این موضوع عوامل کلانتری از راکب و ترک‌نشین موتورسیکلت درخواست کار اعتباری معتبر کردند که ترک‌نشین موتورسیکلت که خود را " شهریار " معرفی کرد با ارائه کارت جعلی وزارت اطلاعات قصد گمراه کردن ماموران را داشت که ضمن ضبط کارت جعلی، دو متهم به کلانتری منتقل شدند.

متهمان پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند که مشخص شد این دو پسر خلافکار جاعلان مامور نمایی هستند که شبانه در خیابان‌های پایتخت با ارائه کارت جعلی وزارت اطلاعات از شهروندان اخاذی و زورگیری می‌کنند.

سرهنگ عزت الله معانی رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو با تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده در اختیار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

گفتنی است، از متهمان یک عدد شوکر نیز کشف و ضبط شد.