به گزارشافکارنیوز،سرگرد ایرج ارسلانی با اشاره به عملیات پیچیده پلیسی برای دستگیری یکی از موادفروشان منطقه شهرک ولیعصر(عج) که به صورت بسیار حرفه‌ای، ‌ رفت و آمدهای انجام شده به محل اختفای خود را با دوربین‌های مداربسته تحت نظر داشت اظهار داشت: در پی گزارش‌های مردمی در خصوص تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی به نام ناصر، دستگیری این فرد در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) قرار گرفت و اقدامات پلیسی برای انجام تحقیقات بیشتر با توجه به سابقه دار بودن این فرد صورت گرفت.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) ادامه داد: پس از انجام تحقیقات درباره نوع فعالیت این فرد، ماموران با توجه به سوابق سوء وی، در ساعت ۲ صبح به مخفیگاه او اعزام شدند و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ناصر پس از مشاهده ماموران قصد فرار از پشت بام محل اختفای خود داشت، افزود: این متهم پس از مشاهده ماموران به آن‌ها حمله ور شد و زمانی که قصد فرار از دست ماموران را داشت، با شلیک پلیس، مجبور به تسلیم شد و ماموران پس از بازرسی محل اختفای وی، این متهم را به کلانتری منتقل کردند.

ارسلانی با اشاره به نحوه فعالیت این فرد و شگرد وی به منظور نصب دوربین‌ مداربسته برای کنترل تردد در اطراف مخفیگاهش گفت: این فرد برای پیشگیری از غافل‌گیر شدن توسط ماموران، اقدام به نصب دوربین‌ مداربسته در اطراف محل اختفای خود کرده بود و با تجهیز آن محل به دوربین مداربسته، تردد در حوالی مخفیگاهش را تحت نظر داشت تا در صورت مشاهده ماموران بتواند به سرعت از مخفیگاه خود فرار کند.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) افزود: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که عمده مشتریان این فرد، سارقان لوزام خودرو بودند و این فرد به وسیله دوربین‌ نصب شده در اطراف مخفیگاه خود، پس از شناسایی مشتریان مورد اطمینان خود، درب محل اختفای خود را بر روی آن‌ها باز می‌کرد.

وی به کشفیات به دست آمده از محل اختفای این متهم اشاره کرد و گفت: ماموران پس از دستگیری این متهم، از مخفیگاه وی مقدار ۵۰ گرم شیشه، ۱۲ گرم هروئین، ۸ گرم تریاک، یک دستگاه ترازوی دیجیتال، تعداد ۲۰ پک بسته بندی شیشه، ۱۷ دستگاه تلفن همراه مسروقه، تعدادی کارت عابر بانک، ۲ عدد هارد کامپیوتر و ۶ عدد ضبط خودرو کشف و ضبط کردند.