به گزارش افکارنیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در حاشیه همایش نمایندگان شورای فرهنگ عمومی سراسر کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی اصفهان اظهار داشت: این مسئله مهمی است و شخص رئیس جمهور درباره آن بسیار متاثر شده اند و بارها درباره آن اعلام موضع کرده و دستورات صریحی هم داده اند بنده هم دوبار در هیات دولت در این زمینه گزارش دادم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: رئیس قوه قضاییه هم بر پیگیری این مسئله تاکید داشتند و معاون اول خود را برای پیگیری آن فرستادند و رئیس مجلس هم عکس العمل ها و دستورات لازم را داده اند.

وی ادامه داد: ما در اصفهان کارگروهی تشکیل دادیم متشکل از نیروهای انتظامی، وزارت اطلاعات، بسیج و دادستانی که به صورت مرتب زیرنظر شورای تامین استان فعالیت می کنند و دامنه رسیدگی ها هم محدود به اصفهان نیست.

وزیر کشور همچنین گفت: در وزارت کشور هم معاونت امنیتی وزارت خانه جلسات متعددی را در این زمینه برگزار می‌کند و مدارک و استناداتی نیز در این زمینه جمع آوری شده است.

رحمانی فضلی اظهار امیدواری کرد با پیگیری مداوم به زودی پاسخ صریحی به مردم داده شود چراکه هر انسانی از این اقدام ناراحت و متاثر میشود.