جام جم: هفته گذشته مردي با حضور در كلانتري خواجه ربيع مشهد از گم شدن دختر جوانش خبر داد.

شاکی به پلیس گفت: دخترم برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است، تلفن همراه وی نیز خاموش است و جستجوهایمان برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است.

در پی شکایت این مرد و تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای یافتن دختر گمشده آغاز شد. ماموران در تحقیق از همسایگان مرد شاکی متوجه شدند، دختر آنها را روز حادثه همراه یک مرد جوان در حال مشاجره دیده‌اند.

با اطلاعات به دست آمده، والدین دختر گمشده به کلانتری احضار شدند و در تحقیقات پلیسی گفتند مشخصات مرد جوان با خواستگار دختر خانواده مطابقت دارد و چندی پیش به علت این‌که مرد جوان معتاد بوده و خانواده مناسبی نداشته است، با وصلت آنها مخالفت کرده‌اند. با مشخص شدن این موضوع و احتمال این‌که مرد معتاد دختر جوان را ربوده است، وی به‌عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت.

ماموران ابتدا خانه پدری متهم را شناسایی کردند و با حضور در آنجا و تحقیق از خانواده‌اش متوجه شدند وی چند روزی است که به خانه نیامده و در حال حاضر در خانه مادربزرگش زندگی می‌کند. با به دست آمدن این اطلاعات و با هماهنگی قضایی ماموران عازم خانه مادربزرگ متهم شدند و با ورود به آنجا متهم فراری را همراه ۲ جوان دیگر در حال مصرف مواد مخدر شناسایی و دستگیر کردند. هنگام انتقال متهمان به مرکز پلیس، ماموران صدای فریاد کمک‌خواهی از طبقه دوم ساختمان شنیدند.

در پی این ماجرا، ماموران دختر گمشده را با دست و پای بسته در یکی از اتاق‌ها پیدا کردند.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی گفت: وقتی دختر جوان و خانواده‌اش متوجه نابسامانی خانواده‌ام و اعتیاد من شدند، با این وصلت مخالفت کردند. بنابراین تصمیم به انتقام از آنها گرفتم. روز حادثه با دیدن دختر خانواده در خیابان راه او را سد کرده و پس از کتک زدن، وی را با تهدید چاقو درون خودرویی انداخته و به خانه مادربزرگم که به سفر رفته بود، بردم.

متهم اضافه كرد: دختر جوان را دست و پا بسته در اتاق زنداني كردم تا در تماس با خانوادهاش بخواهم با اين وصلت موافقت كنند كه موفق نشدم.بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد.