به گزارش افکارنیوز، علیرضا محمدی ضمن اشاره به وقوع یک فقره حادثه در محور تهران شاهرود اظهار داشت: این حادثه در ورودی شهر و روبروی شهرک صنعتی شاهرود رخ داده است.

وی تصریح کرد: باتماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شاهرود بلافاصله آتش نشانان ایستگاه چهار وگروه امداد و نجات ایستگاه دو را همزمان در ساعت ۰۵:۳۱ دقیقه بامداد امروز به محل حادثه روانه کرد.

مدیر عامل آتش نشانی شهرستان شاهرود ضمن تشریح این حادثه گفت: کامیون پس از انحراف از مسیر اصلی وبرخورد با گاردیل حاشیه جاده، به داخل پل سه متری سقوط کرد و به دنبال این حادثه راننده کامیون که مردی ۴۰ ساله بود در درون اتاقک کامیون گرفتار شد.

محمدی همچنین تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه بلافاصله با استفاده از ابزار ویژه نجات اقدام به بریدن اتاقک کامیون کردند.

وی با اشاره به تلاش آتش نشانان و خارج کردن سریع راننده از داخل اتاقک کامیون، اعلام کرد: عوامل اورژانس پس از خارج شدن راننده و انجام معاینات اولیه، مرگ وی را تایید کردند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.

محمدی در خاتمه با بیان اینکه در این حادثه یک نفر همراه راننده نیز مجروح شده است، تاکید کرد: مجروح این حادثه بلافاصله به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود اعزام شد.