به گزارش سایپا نیوز، گروه خودرو سازی سایپا با هدف ارائه آخرین محصولات و دست آوردهای سازگار با محیط زیست و در جهت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی، در این نمایشگاه حضور یافته است.

دراین نمایشگاه گروه خودرو سازی سایپا در مساحتی حدود ۴۵۰ متر مربع، آخرین محصولات و خدمات فنی و مهندسی در حوزه محیط زیست را به نمایش گذاشته است.

بر اساس این گزارش، گروه خودرو سازی سایپا با حضور پر رنگ در این نمایشگاه در زمینه تحقیقات و نوآوری برنامه ریزی های جامع و مدونی انجام داده است و مجموعه اقدامات خود در حوزه زیست محیطی، حمایت از آهوی ایرانی(تیبا)، کنترل آلاینده های هوایی و … را در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار داده است.

در این نمایشگاه دست آوردهای گروه خودروسازی سایپا از جمله ماشین و موتور هیبریدی و خودروهای جدید بهینه سازی شده در زمینه مصرف سوخت، در راستای ایفای وظیفه اجتماعی و توسعه خدمات فنی و مهندسی ارائه شده است.

شرکت های سایپا، پارس خودرو، سایپا کاشان، سازه گستر، مگاموتور، سایپا دیزل، سایپا یدک، مالیبل، طیف سایپا، سایپا آذین، رادیاتور ایران، ایتکو و شرکت فرهنگی ورزشی سایپا با ارائه آخرین دستاوردهای خود، مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفته اند.

گفتنی است این نمایشگاه از دوم اسفند ماه سال جاری به مدت چهار روز از ساعت ۹ الی ۱۶ در سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای علاقمندان است.

شایان ذکر است در افتتاحیه این نمایشگاه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست از غرفه گروه سایپا بازدید و از نزدیک با دست آوردهای این گروه خودروساز در زمینه فعالیت های زیست محیطی آشنا شد.