به گزارشافکارنیوز،سرهنگ حمیدی گفت: برابر تدابیر اتخاذ شده، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز پنجشنبه ۲۸ اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ تا ۲۲ روز جمعه ۲۹ اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه راهور ناجا خاطرنشان کرد: محدودیت های تردد ویژه ای نیز برای تریلرها و کامیون ها نیز در ۳۰ محور کشور برای روانی ترافیک و ارتقای ایمنی مسافران نوروزی اعمال می شود.

وی خاطرنشان کرد: مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزي آماده اعلام آخرین وضعیت راهها و امدادرساني احتمالي به هموطنان است. همچنین شهروندان می توانند آخرین اخبار و محدودیت های ترافیکی را از طریق پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهور به نشانی www.rahvar۱۲۰.ir مشاهده و پیگیری کنند.