به گزارش افکارنیوز، سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت جاده فشم اظهار داشت: این حادثه به دنبال سقوط یک قطعه سنگ بسیار بزرگ رخ داد و بزرگی این قطعه سنگ به اندازه‌ای است که امکان انتقال آن به شکل فعلی وجود ندارد و ماموران راهداری در تلاشند تا با خرد کردن آن، بتوانند قطعات خرد شده را جابجا و مسیر را پاکسازی کنند.

بار ترافیکی سنگین در حاشیه پارک‌های جنگلی سرخه حصار و یاس

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح آخرین وضعیت پارک‌ها و تفرجگاه‌های تهران در روز سیزدهم فروردین ماه نیز گفت: طی گشت هوایی که لحظاتی پیش انجام دادم، خوشبختانه مشکل خاص ترافیکی در این اماکن وجود ندارد و تنها در پارک جنگلی سرخه حصار و پارک جنگلی یاس، شاهد بار سنگین ترافیکی در معابر ورودی این پارک‌ها هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت پارک جنگلی سرخه حصار اشباع شده است و محدودیت‌های ترافیکی برای ورودی‌های این بوستان در نظر گرفته شده است.

عابدی افزود: علاوه بر این موارد، وضعیت ترافیکی در اطراف بوستان‌های چیتگر، ولایت، بعثت، توسکا، دریاچه چیتگر و سایر بوستان‌ها و تفرجگاه‌های پایتخت مطلوب است.

گشت زنی هوایی یک بالگرد پلیس بر فراز بوستان‌های پایتخت

جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: عوامل پلیس از ساعات اولیه بامداد در حاشیه پارکها و تفرجگاههای اصلی پایتخت حضور دارند و علاوه بر آن نیز پلیس راهور تهران بزرگ، با یک دستگاه بالگرد، از طریق آسمان و زمین بر وضعیت ترافیک پایتخت نظارت دارد.