به گزارشافکارنیوز،سرهنگ خسرو احمدی با اشاره به دستگیری یک سارق در صندوق عقب یک خودروی پژو اظهار داشت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارشی از سرقت یکی از گلخانه‌های حاشیه شهر به دست ماموران پلیس رسید که ماموران برای بررسی موضوع، سریعاً وارد عمل شده و به محل مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین در ادامه افزود: پس از حضور پلیس در محل مورد نظر، ماموران از اظهارات فردی که خبر وقوع سرقت از این گلخانه را به نیروی انتظامی داده بود، دریافتند که این فرد، در هنگام ورود به گلخانه، با سارقی برخورد کرده که در حال سرقت بخشی از اموال آن محل بوده ولی با دیدن وی، بلافاصله اقدام به فرار کرده بود.

وی با بیان اینکه به گفته شاهد ماجرا، زمان زیادی از مشاهده سارق نگذشته بود، گفت: ماموران پس از اطلاع از موضوع و با توجه به اظهارات شاهد ماجرا، گشت زنی هدفمند در حاشیه محل مذکور را در دستور کار خود قرار دادند که در ادامه بررسی موضوع و گشت‌زنی‌های خود، به یک دستگاه خودروی سواری پژو که در اطراف گلخانه متوقف شده بود، مشکوک شدند.

احمدی ادامه داد: ماموران پلیس پس از مشاهده این خودرو، برای بررسی هرچه بیشتر این خودرو، اقدام به انتقال آن به کلانتری کردند که پس از انتقال خودرو و در هنگام بازرسی از آن، متوجه حضور فردی در صندوق عقب خودروی مذکور شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: ماموران پس از باز کردن در صندوق عقب، مردی را مشاهده کردند که به همراه مقادیری کابل و ظروف سرقتی از داخل گلخانه، داخل صندوق عقب خودرو، پنهان شده بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این مرد ۳۲ ساله پس از دستگیری، به چندین فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت تکمیل مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.