به گزارشافکارنیوز،سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: درحالی که پرواز مسافران تهران – ساری لغو شده بود، مسافران هواپیما توسط اتوبوس عازم شهر ساری شدند که در مسیر سواد کوه محدوده اوریم اتوبوس اسکانیا در ساعت ۸:۱۶ دقیقه از مسیر خود منحرف و در لاین مقابل از پهلو واژگون شد.

این مقام مسئول پلیس در ادامه افزود: برابر آمار اولیه متاسفانه ۷ تن از مسافران در این سانحه رانندگی جان خود را از دست داده‌اند و از تعداد مجروح شدگان آماری در دست نیست.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در پایان به علت وقوع این حادثه اشاره کرد و اظهار داشت: کارشناسان پلیس علت این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه و خواب آلودگی راننده اتوبوس اعلام کرده‌اند.

*آمار کشته شدگان سانحه اتوبوس در " سوادکوه " به ۱۱ تن رسید(۱۱:۰۰)


به گزارش پایگاه خبری پلیس، در سانحه سقوط اتوبوس در محور سوادکوه که صبح امروز به وقوع پیوست، ۱۱ مسافر این خودرو که همگی از حجاج بیت ا…الحرام بوده و در حال بازگشت به شهر خود بودند، به علت شدت جراحات وارده جان باختند.

در این سانحه که به علت نقص فنی ترمز و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده، ۱۹ مسافر به شدت زخمی شدند که با حضور گروه های امداد و نجات جاده ای و اورژانس هوایی برای مداوا به مراکز درمانی شهر های زیرآب، پل سفید و مرکز استان منتقل شدند.

اسامی کشته شدگان و مصدومان حادثه متعاقباً اعلام می گردد.