به گزارشافکارنیوز،سرهنگ " حبیب‌الله رجبلی " صبح امروز، با اعلام این خبر گفت: در پی وصول مرجوعه قضایی مبنی بر شکایت فردی مبنی بر ایجاد مزاحمت و انتشار تصاویر خانوادگی وی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا گلستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام شده از شاکیه و بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، فردی در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی اقدام به ایجاد پروفایل در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی با تصاویر این خانم کرده است.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: پس از انجام اقدامات تخصصی، مشخص شد فردی که این پروفایل را ایجاد کرده، یک خانم جوان است و با اقدامات اطلاعاتی، متهم شناسایی و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا فرا خوانده شد.

سرهنگ رجبلی بیان کرد: متهم که در لحظات نخست منکر هرگونه بزه انتسابی شده بود، پس از مواجه شدن با مستندات و ادله غیر قابل انکار، لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از انجام اینکار را انتقام جویی از شاکیه اعلام کرد.

وی افزود: پس از تکمیل شدن پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان به شهروندان توصیه کرد از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلمهای شخصی در شبکههای اجتماعی خودداری کنند و به هیچ عنوان با نامهای کاربری که هویت اصلی را نمایان میکند عضو شبکههای اجتماعی نشوید.