به گزارشافکارنیوز،فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز برای خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان در ساعات بعدازظهر وزش باد، رگبار باران و گاهی رعد وبرق پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه فردا برای هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان رگبار باران خواهیم داشت، افزود: امروز و فردا برای جنوب غرب و جنوب(ایلام، خوزستان و بوشهر) وزش باد همراه با گردوخاک پیش بینی شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه یک شنبه و دوشنبه برای سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد وزش باد همراه با گردوخاک رخ می‌دهد، عنوان کرد: امروز خلیج فارس مواج بوده و فردا و دوشنبه خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه آسمان تهران امروز و فردا صاف همراه با غبار خواهد بود، گفت: بیشینه دمای امروز تهران ۳۷، فردا و دوشنبه به ۳۸ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید. در واقع افزایش دما در تهران و اکثر نقاط کشور از امروز رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه بیشینه دمای امروز مازندران ۳۷، گیلان ۳۶ و گلستان به ۴۰ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید، اظهار داشت: گردوخاک و وزش باد شدید و حتی بارندگی تا دوشنبه برای تهران نخواهیم داشت.

یک کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: اهواز امروز با ۴۵ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین منطقه و شهرکرد با ۷ درجه سانتیگراد به عنوان سردترین منطقه محسوب میشود.