به گزارشافکارنیوز،در مورخه ۵ اردیبهشت ۹۴ خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر به مأموران اعلام کرد که کیف دستی اش حاوی پول نقد و همچنین عابربانک حاوی رمز به سرقت رفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت کیف به شیوه قاپ زنی و به دستور شعبه هفتم دادیاری دادسرای ناحیه ۱۸ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات مالباخته:


مالباخته پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در مورخه ۵ اردیبهشت ۹۴ جهت خرید به داخل مغازه مراجعه کرده بودم؛ در زمان خرید کیف دستی خود حاوی عابر بانک و مبلغ ۴۶۰ هزار تومان وجه نقد را در داخل کالسکه بچه گذاشته بودم اما در یک لحظه، ناگهان جوانی اقدام به سرقت کیف دستی داخل کالسکه کرد و به سرعت از محل متواری شد.

تحقیقات پلیسی و شناسایی تصویر متهم:


با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر سرقت عابربانک حاوی رمز، کارآگاهان به بررسی تراکنش مالی حساب عابربانک مالباخته پرداخته و اطلاع پیدا کردند که سارق پس از سرقت اقدام به برداشت مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با شناسایی محل برداشت پول در یکی از شعبات بانکی، تصویر سارق متواری شناسایی شد و در ادامه رسیدگی به پرونده دستور انتشار بدون پوشش تصویر این شخص از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر این شخص شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت یا محل سکونت و تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۳۱۷ در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.