به گزارشافکارنیوز،سرهنگ علیرضا جهانگیری رئیس پلیس ترافیک شهری در مورد تمهیدات پلیس ترافیک شهری برای تسهیل در تردد شهروندان و برپایی هر چه باشکوه‌تر لیالی قدر اظهار داشت: امشب که مصادف با اولین شب قدر است پیش‌بینی می‌شود که مردم علاقه‌مند به اماکن زیارتی، بقاع متبرکه و مساجد حضور فعال داشته باشند و قطعاً ترافیکی متراکم را شاهد خواهیم بود.

رئیس پلیس ترافیک شهری تصریح کرد: افزایش حضور شهروندان در اماکن زیارتی و مساجد پیش‌بینی تراکم ترافیک را خواهد کرد که تأثیر در تردد شهروندان مستلزم همکاری همه‌جانبه شهروندان با پلیس راهور است.

وی به هموطنان توصیه کرد که حتی‌المقدور از وسیله نقلیه شخصی تک‌سرنشین استفاده نکنند و از وسایل نقلیه عمومی همانند اتوبوس‌های شهری و مترو برای شرکت در مراسم لیالی قدر استفاده کنند.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی با بیان این مطلب که وضعیت ترافیک در اطراف حسینیه‌های مربوط، بقاع متبرکه و امامزاده‌ها مسلماً پرتراکم خواهد بود، اعلام کرد: پلیس راه محدودیت خاصی را در این اماکن اعمال نخواهد کرد مگر با توجه به شرایط و وضعیت‌های پیش آمده که آن هم به صورت مقطعی خواهد بود.

سرهنگ جهانگیری از شهروندان درخواست کرد بعد از پایان مراسم با سرعت مطمئنه برای بازگشت اقدام کنند و از رانندگی در حالت خوابآلودگی و خستگی بپرهیزند.