به گزارشافکارخبر،مجتبی عبداللهی با اشاره به برپایی دومین نمایشگاه نوشت افزار، محصولات فرهنگی و پوشاک شهرداری تهران(باز باران) اظهار کرد: ‌ این نمایشگاه از ۵ تا ۱۵ شهریور در بوستان ولایت، میدان امام حسین(ع) و برج میلاد برپا می شود و برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان ون‌ استقرار و پارکینگ‌ اختصاص داده شده است.

وی یادآور شد: هدف برگزاری نمایشگاه باز باران، توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از محصولات فرهنگی، نوشت افزار و پوشاک منطبق با الگوهای فرهنگ اسلامی و ایرانی در جامعه است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با مقایسه نمایشگاه باز باران امسال نسبت به سال گذشته یادآور شد: در سال گذشته نمایشگاه‌های باز باران در ۱۰ نقطه و جمعا به مساحت ۴ هزار متر مربع برگزار شد اما امسال این نمایشگاه در ۳ نقطه پایتخت و به مساحت ۷ هزار و ۴۰۰ متر مربع برگزار می‌شود. همچنین سال گذشته ۴۳ تامین کننده و ۳ هزار و ۵۰۰ قلم کالا به مردم عرضه می‌شد که این رقم امسال به ۷۷ تامین کننده و ۵ هزار قلم کالا افزایش پیدا کرده است.

عبداللهی تاکید کرد: در نمایشگاه امسال تمامی اقلام ارائه شده از سوی شرکت شهروند دارای تخفیف ۲۰ الی ۴۰ درصدی است.

وی اضافه کرد: علاوه بر سه محل اصلی در شهر، شرکت شهروند نیز به طور همزمان در ۱۲ فروشگاه و بوستان (بیهقی، ایران زمین، حکیمیه، بروز، شهر ری، المپیک، لویزان، خانی آباد، بهاران، آل احمد و آزادگان) محصولات باز باران را به مردم عرضه میکنند.