به گزارشافکارخبر،امروز یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر سرنوشت ریاست ساختمان بهشت درسال سوم از دور چهارم شورای شهر با انتخابات هیات رئیسه و رقابت دو طیف اصولگرایان و اصلاح طلبان رقم می‌خورد.

مهدی چمران، احمد مسجد جامعی از روزهای نخست تب و تاب انتخاباتی به طور غیر رسمی و از سوی دو گروه به عنوان گزینه انتخاب معرفی شدند.

این انتخابات که بر اساس اعلام اولیه قرار بود در روز یکشنبه و بدون حضور خبرنگاران برگزار شود که پس از پیگیری خبرنگاران و اعضای شورا، مجلس و با حضور خبرنگاران و رصد لحظه به لحظه با لنز دوربین رسانه‌ها برگزار می‌شود.

هیات رئیسه که مشکل از نایب رئیس سخنگو، منشی‌ها است از دیگر ابعاد انتخاباتی ساختمان بهشت محسوب می شود که اصلاح طلبان که از همان ابتدا از برگزاری جلسات برای تعیین اعضای پیشنهادی خبر می‌دادند در نهایت روز یکشنبه هفته شهریور اعضای پیشنهادی از سوی سالاری اعلام شد که اعضا به شرح زیر است:

احمد حکیمی پور نایب رئیس شورای شهر، اسماعیل دوستی سخنگو، محمد مهدی تندگویان و ولی الله شجاع پوریان در سمت منشی معرفی شدند.

از سوی دیگر اصولگرایان تنها موضع رسمی خود را در صندلی ریاست شورا و با معرفی مهدی چمران تعیین کرده‌اند و خبری از اعضای پیشنهادی هیات رئیسه نیست و تنها ابوالفضل قناعتی خود را به عنوان کاندیداتوری منشی معرفی کرده است.

تمام این گمانه زنیها امروز در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورا شفاف و تعیین تکلیف میشود.