به گزارشافکارخبر،در حال حاضر اکثریت اعضای شورای شهر تهران در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران شرکت کرده‌اند.

در حاشیه این جلسه تعدادی از اصلاح‌طلبان به دنبال رایزنی با دیگر اعضای شورای شهر تهران برای نهایی کردن رأی‌های مدنظر خود هستند در همین راستا محمد حقانی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران با توجه به اینکه رأی امروز بستگی به منش پهلوانان شورای شهر تهران دارد گفت: ما منتظریم تا ببینیم این دوستان به چه کسی رأی خواهند داد.

وی تصریح کرد: برخلاف آنچه که گفته شده است ما طی روزهای گذشته جلسه‌ای را با ورزشکاران شورای شهر نداشته‌ایم چرا که اعتقاد داریم هر کسی می‌تواند به هر فردی رأی بدهد.

حقانی گفت: البته ما روز گذشته آخرین جلسه‌ای را با اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران برگزار کردیم که در این جلسه همه اعضای اصلاح‌طلب حضور داشتند.

علی صابری دیگر عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران نیز با بیان اینکه نتیجه هر چه باشد طرفین نباید حمل بر برد و باخت نداشته باشند گفت: این یک انتخابات خانوادگی است و خصوصیات هر انتخاباتی این است که یک نفر برنده و یک نفر بازنده باشد.

وی تصریح کرد: قبول دارم رقابت در عرصه انتخابات بسیار سخت است اما امیدواریم دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا پس از انتخابات مجدداً به سمت کارهای کارشناسی گام بردارند.

وی در پاسخ به این پرسش شما به چه کسی رأی می‌دهید، خاطرنشان کرد: به هر دلیل بنده بایستی بر اساس حزب و گروه رأی دادم.

پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران نیز با اشاره به برگزاری جلسه انتخابات گفت: امیدواریم در این انتخابات نیز آقای چمران همانند دوره گذشته انتخاب شود.

در حالی دقایقی مانده به برگزاری صد و هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران در انتخابات هیأت رئیسه در سومین سال از شورای چهارم، اعضای اصلاحطلب و اصولگرا گپ و گفتوگوی صمیمی را با هم دارند و این در حالی است که علاوه بر توزیع شیرینی در صحن علنی شورا، برای یکدیگر آرزوی موفقیت میکنند.