به گزارشافکارخبر،ساعت ۰۹:۰۰ هفتم شهریورماه شخصی به هویت " حاتم " با در دست داشتن ‏‏۲برگه مرجوعه از دادسرای ناحیه ۴ رسالت مبنی بر زورگیری تحت عنوان مامور به کلانتری ۱۴۴جوادیه مراجعه و اعلام داشت: دو روز پیش ‏در خیابان ۱۹۶ به همراه یکی از دوستانم منتظر خودرو بودیم که ناگهان یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ با شیشه دودی با ۲نفر سرنشین مقابل ‏ما توقف کرد که به عنوان مامورپلیس خود را معرفی و ما را به زور سوار خودرو نمودند و اعلام داشتند که برای بررسی بیشتر باید همراه آنها به کلانتری ‏مراجعه کنیم.

شاکی ادامه داد: در طول مسیر به ما گفتند که تلفن همراه شما ردیابی شده است که مسروقه می باشد و از این طریق شما را شناسایی کرده ایم و ما را به اتوبان ‏زین الدین نبش اتحاد بردند و اقدام به گرفتن مبلغ ۴۷۰ هزار تومان وجه نقد و ۲عدد گوشی موبایل نموده و ما را از خودرو پیاده و سریعا از محل متواری شدند درحالیکه پلاک عقب خودرو را نیز مخدوش کرده بودند.

وی افزود: حدودا یک هفته بعد سارق زورگیر را در چهار راه تیرانداز مشاهده نمودم که به تعقیب وی پرداخته و ‏وارد آدرس خیابان تیرانداز پلاک ۸۸ واحد ۷ شد.

بلافاصله عوامل تجسس یگان کلانتری ۱۴۴جوادیه تهرانپارس پس از تشکیل ‏پرونده با هماهنگی مقام قضایی حکم ورود به مخفیگاه سارقین را اخذ و با همکاری عوامل اطلاعات به ‏آدرس مورد نظر اعزام شدند و متهم به هویت " اردشیر " شناسایی و دستگیر شد.

در بازرسی از منزل متهم یک ‏عدد گاز اشک آور به همراه یک عدد تلفن بیسیمی شبیه به بیسیم کشف گردید که طبق اظهارات متهم روز حادثه به همراه شخصی به نام " خسرو " با خودرو سمند اقدام به زورگیری نمودیم و تمامی اموال مسروقه در دست خسرو می باشد که وی در خیابان رشید سکونت دارد.

در ادامه ماموران سریعا ‏به محل اعزام و متهم(خسرو) نیز دستگیر و به اتفاق به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری رییس کلانتری ۱۴۴جوادیه تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهمان در بازجویی های پلیسی تمامی اظهارات شاکی را قبول نموده و به جرم خود معترف شدند که پرونده تشکیل و ‏جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال گردید.