گروه اجتماعی،

صفر نعیمی رز نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارافکارخبربا اشاره به پیگیری موضوع زمین خواری، کوه خواری، دریا خواری و تصرفات اراضی ملی در مجلس گفت: مجلس از مدتها قبل پیگیر تخلفات صورت گرفته در استانهای مختلف در این زمینه است و در همین راستا طی گزارشی از سوی مجلس بخشی از تخلفات محرز شده به قوه قضائیه ارسال شد تا برخوردهای لازم با متخلفان صورت گیرد.


وی افزود: از طرف دیگر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هم پیگیر زمین خواری، کوه خواری، دریا خواری و تصرفات اراضی ملی در سراسر کشور است و آقای پورمختار رئیس این کمیسیون اعلام کرد که گزارشی در این راستا به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ارائه خواهد کرد.


سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به تشکیل تیم ویژه از سوی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص گردنه حیران گفت: قرار شد تا استاندار گیلان گزارشی در خصوص تخلفات صورت گرفته در این زمینه تهیه و به ستاد ارائه کند که احتمالا این گزارش در مهرماه تحویل ستاد می شود.


نعیمی رز با تاکید بر اینکه تخلفات در گردنه حیران کاملا محرز است، افزود: تیم ویژه تشکیل شده از سوی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال بررسی و جمع بندی گزارش خود است که امیدواریم با ارائه گزارش به ستاد و تحویل آن به قوه قضائیه برخوردهای لازم صورت گیرد.