به گزارشافکار خبر،سردار سرتیپ اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در صبحگاه یگان ویژه نیروی انتظامی در هفته ناجا یگان ویژه را نیرویی راهبردی و انقلابی برای اعزام دانست و گفت: این نیرو چند ویژگی‌ از جمله انگیزه و ایمان راسخ و روحیه‌ای انقلابی دارد.

وی افزود: یگان ویژه همچنین یگانی حرفه‌ای و آموزش دیده و آشنا به آخرین تاکتیک‌ها و تکنیک‌های روز دنیا را دارد. ضمن اینکه تجهیزات مناسب برای ماموریت‌های خود در اختیار دارد.

مومنی خاطرنشان کرد: این یگان قدرت تحرک بالا و آمادگی اجرای ماموریت در هر نقطه از ایران را داراست و با این کارویژه‌ها آماده است که ماموریت‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

وی با اشاره به برقرار نظم و امنیت مطلوب برای زائران حسینی در اربعین در سال گذشته توسط یگان ویژه گفت: امسال نیز به بهترین شکل این کار صورت خواهد گرفت.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات پرشور گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد تا امنیت برگزاری این انتخابات را به بهترین شکل ممکن برقرار کند.

وی تاکید کرد: با آموزشهای مرتب و برگزاری مانور به قانونشکنان هشدار میدهیم که آمادهایم و تا آخرین نفس در خدمت کشور ودفاع از ولایت میکوشیم و اجازه نمیدهیم که دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور فکری را به ذهن خود متبادر کند.