به گزارشافکار خبر،سردار سرتیپ ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم صبحگاه مشترک فاتب گفت: ‌ بی‌تردید رسالت و وظیفه نیروی انتظامی تأمین امنیت آحاد شهروندان و برقراری آرامش در جامعه است و فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز بر همین اساس تلاش کرده است با بهره‌گیری از امکانات خود در این راه بهترین تلاش خود را انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: ما در زمینه صحت عملکرد و ارتقا بهره‌وری سازمانی موفق به کسب رتبه نخست طی ۹ دوره در کارنامه یگانی شده‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در سال ۹۴-۹۳ دربین فرمانده‌های انتظامی سراسر کشور رتبه نخست را در ارزیابی رشد و تعالی فردی و سازمانی احراز کردیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: راه‌اندازی فوریت‌های ۱۹۷ در تهران بزرگ از دیگر اقدامات مؤثر و سازنده پلیس پایتخت در راستای رعایت حقوق شهروندان و صیانت کارکنان است.

ساجدی‌نیا تأکید کرد: ما در راستای پاسخگویی به همه اقشار جامعه ارائه خدمات متنوع انتظامی و افزایش راه‌‌های اربتاطب با شهروندان سامانه پیامکی ۱۱۰۱۱۰ را در مرکز ۱۱۰ تهران ایجاد کردیم تا شهروندانی که دارای مشکلات گفتاری هستند در طیف دریافت‌کنندگان خدمت از پلیس قرار گیرند.

وی تصریح کرد: در بحثاقدامات انتظامی عملیاتی توفیقات خوبی در زمینه کاهش جرایم و افزایش دستگیری مجرمان و کشفیات داشته‌ایم به شکلی که در بازه زمانی مهر ۹۳ تا مهر ۹۴ انواع سرقت‌ها ۹ درصد، قتل ۹ درصد و سرقت مسلحانه ۱۸ درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در سوانح رانندگی نیز علیرغم افزایش تعداد وسایل نقلیه موفق به کاهش ۲۳ درصدی تصادفات فوتی در شهر تهران شدیم.

ساجدینیا خاطر نشان کرد: در مورد دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر افزایش ۳۴ درصدی دستگیریها را در کارنامه داریم اما در همین حال کاهش ۱۰ درصدی در جمعآوری معتادین داشتیم. که این امر به دلیل فقدان اهتمام لازم متولیان امر در سایر سازمانها است.