به گزارشافکارخبر،ساعت ۲۳:۰۰ سوم مردادماه و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در خیابان ابراهیمی – خیابان قاضی زاده – پارک چمن زار، به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل اعلامی و بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی ۳۲ ساله بنام " بهزاد "، طی یک نزاع و درگیری مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است که بلافاصله هماهنگی های لازم با مرکز اورژانس انجام و شخص مجروح به بیمارستان منتقل شد.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت اصابت ضربات وارد شده، بهزاد فوت می کند؛ لذا پرونده مقدماتی با موضوع " قتل عمد " تشکیل و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات دوستان مقتول(شاهدان صحنه جنایت):

در تحقیقات بعمل آمده از شاهدان صحنه درگیری(دوستان مقتول) آنها عنوان داشتند که جنایت توسط جوانی بنام اصغر از اهالی منطقه کیانشهر صورت گرفته است.

آنها در خصوص مشاهدات خود از صحنه درگیری منجر به جنایت به کارآگاهان عنوان داشتند: " یکی از جوانان محل بنام اصغر. م(متولد ۱۳۶۸) در حالیکه به نظر می رسید مشروبات الکی مصرف کرده است، با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفید رنگ و بهمراه دو نفر از دوستانش به پارک مراجعه کرده بود که در آنجا با مقتول(بهزاد) درگیر شد. اصغر اقدام به فحاشی کردن به مقتول نمود و همین موضوع زمینه آغاز درگیری آنها با یکدیگر شد؛ بهزاد نیز با توجه به قدرت بدنی بالا، اصغر را مورد ضرب و شتم قرار داد و اصغر و دوستانش به ناچار از پارک خارج شدند.

پس از گذشت نیم ساعت، اصغر اینبار بهمراه برادرش اکبر و در حالیکه یک قمه در دست داشت مجددا به پارک مراجعه کرد و بار دیگر با بهزاد درگیر شد اما اینبار با قمه، چندین ضربه به بهزاد وارد کرد و زمانیکه بهزاد بر روی زمین افتاد، بهمراه برادرش و با خودرو۲۰۶ سفید رنگ از محل متواری شدند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت: با شناسایی متهم اصلی پرونده، کارآگاهان ضمن شناسایی محل سکونت متهم در منطقه کیانشهر، به این محل مراجعه و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که متهم بلافاصله پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونت خود متواری شده است.

سرهنگ آریا حاجی زاده در ادامه افزود : با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت دستگیری متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۶ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد .