به گزارش افکارخبر به نقل از تسنیم؛ حدود ساعت 6 صبح دیروز خبری مبنی بر کشف جسد یک مرد جوان در محدوده شرق به غرب اتوبان خرازی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 181 عوارضی چیتگر به محل کشف جسد اعزام شدند.

بعد از رسیدن مأموران به محل کشف جسد، راننده خودروی امدادی که این جسد را کشف کرده بود و با پلیس تماس گرفته بود به مأموران گفت: من راننده امداد خودرو هستم و ساعتی قبل در حال عبور از اتوبان خرازی بودم که متوجه شدم پرایدی کنار اتوبان پارک کرده است، من نیز که گمان می‌کردم این ماشین خراب شده است و احتیاج به کمک دارد، خودرو امداد را نگه داشتم و به سمت پراید رفتم که متوجه شدم جسد مردی که غرق در خون است پشت فرمان پراید قرار دارد و بعد از دیدن این جسد با پلیس تماس گرفتم.

با اعلام این خبر به قاضی ایلخانی؛ بازپرس هشتم دادسرای جنایی تهران، وی در محل کشف جسد حاضر شد و در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که این مقتول توسط گلوله‌ای که به سمت شقیقه‌اش شلیک شده،‌ جان خود را از دست داده است؛ داخل خودرو پر از خون بود و به نظر می‌رسید که گلوله از داخل خودرو شلیک شده است، همچنین در داخل این پراید کلت کمری با هشت گلوله کشف شد.

با دستور قاضی ایلخانی، جسد این مرد جوان برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه ادامه دارد.