به گزارش افکارخبر به نقل از فارس، پس از حوادث روز یکشنبه دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، گویی دنباله این حادثه به خیابان‌های شهر یاسوج نیز کشیده شده است.

در این اثنا یکی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج توسط اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

در همین خصوص عباس رحیمی دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج که به کلانتری 12 یاسوج مراجعه کرده بود در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: حوالی ساعت 18 و 30 دقیقه عصر روز یکشنبه در حالی که از بلوار ارتش قصد عزیمت به منزل خود در بلوار بویراحمد را داشتم با فحاشی فردی روبه‌رو شدم.

وی گفت: پس از این فحاشی فرد مذکور به سمت من آمد و چندین ضربه پی‌درپی سیلی به صورتم نواخت.

رحیمی افزود: پس از آن سه نفر از همدستان فرد یاد شده ضرب و شتم خود را آغاز کرده و در این حین به بسیج و بسیجی توهین و فحاشی کردند.

این دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد گفت: آن‌ها عکس‌های حضور من در جمع معترضین به حضور فتنه‌گران در دانشگاه آزاد را نشان می‌دادند و توأمان به ضرب و شتم می‌پرداختند.

وی گفت: در آن میان هیچ فردی نیز برای میانجیگری حضور نداشت و تنها چند خودروی عبوری با دیدن صحنه از کنار ما عبور کردند.

رحیمی افزود: به همین منظور به کلانتری 12 گلستان مراجعه کردم و قرار بر این شد تا افراد شناسایی و معرفی شوند.

در همین خصوص امین کشاورز مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج نیز به خبرنگار فارس گفت: عباس رحیمی از دانشجویان عضو بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج است که مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش قرار گرفته است.

وی گفت: این دانشجو در تجمعات روز یکشبه یاسوج همراه با سایر دانشجویان معترض شعار «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر ضد ولایت‌فقیه» و «فتنه‌گر حیا کن دانشگاه را رها کن» سر داده است.

کشاورز افزود: این موضوع را تا آخر مورد پیگیری قرار خواهیم داد.