به گزارش افکارخبر، محمد‌رضا کاوه‌فیروز با اشاره به بارش برف سنگین از شب گذشته در جاده چالوس که با تلاش مأموران راهداری  مسیر بازگشایی شد، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در این محور از مرزن‌آباد تا تونل کندوان حاکم است.

وی با اشاره به ترافیک سنگین حاکم بر جاده چالوس اظهار کرد: با توجه به تعطیلات چند روزه و بازگشت مسافران شاهد تردد زیاد خودروها و ایجاد ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به تونل کندوان هستیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس با تأکید بر صبر و حوصله مسافران و رانندگان تصریح کرد: از رانندگانی که قصد تردد در جاده چالوس دارند می‌خواهیم خودورهای خود را به وسایل گرمایشی مجهز کرده و با آرامش در مسیر رانندگی کنند.

وی با بیان اینکه محور چالوس از ساعت 16 به سمت کرج یک‌طرفه شده است، خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی راهداری با تمامی تجهیزات و امکانات در مسیر مستقر هستند و آماده امدادرسانی به هموطنان بوده، بنابراین از مسافران عزیز و رانندگان می‌خواهیم تا خونسردی خود را حفظ کرده تا شاهد سفری آرام و مطمئن باشیم.

کاوه‌فیروز در پایان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.