به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ سید غلامرضا حسینی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات  استان خراسان ‌جنوبی در این‌باره گفته است: خانمی25 ساله با در دست داشتن شکایتی مبنی بر هتک حیثیت و نشر اکاذیب در سایت همسریابی به پلیس فتا مراجعه کرد. شاکی در شکایت خود مطرح کرد: از حدود یک ماه گذشته تماس‌ها و پیامک‌های پی‌درپی برای رابطه دوستی، صیغه و ازدواج برای من ارسال  شد. شاکی جوان ادامه داد: در یکی از این تماس‌ها متوجه شدم تمام مشخصات من به همراه شماره تماسم در یکی از سایت‌های همسریابی بارگذاری شده است که با طرح شکایت به  پلیس مراجعه کردم.

حسینی افزود: مهندسان فضای سایبر با استفاده از شگرد‌های خاص سایبری صاحب سایت در شمال‌غرب کشور را شناسایی کردند. وی با بیان اینکه فرد خاطی با استفاده از اینترنت یک مکان دولتی اعمال سوء خود را انجام داده است، بیان داشت: با هماهنگی‌های قضایی فردی که از آدرس اینترنتی وی صفحه جعلی ساخته شده بود به پلیس فتا احضار و وقتی با ادله دیجیتال مواجه شد عنوان کرد: من نام کاربری و کلمه عبور اینترنت خود را در اختیار یکی از دوستانم قرار دادم و بیش از یک ماه در این مکان نبودم. سرهنگ حسینی عنوان کرد: با اعلام به مقام قضایی خانم

23 ساله‌ای به پلیس فتا دعوت شد که ابتدا خود را بی‌اطلاع از موضوع نشان داد اما وقتی با دوست خود و مستندات موجود در پرونده روبه‌رو شد اعتراف و عنوان کرد: شاکی، همسر سابق شوهرم بود که متوجه شدم 6 ماه است با شوهرم ارتباط دارد. چند بار با وی تماس گرفتم که دست از سر شوهر من بردارد که نتیجه نداد و من با ایجاد یک صفحه در سایت همسریابی قصد داشتم از وی انتقام بگیرم.