به گزارش افکارنیوز،

سید محمد بحرینیان مدیر مرکز تبادل کتاب در گفتگو با افکارخبر گفت: پنجشنبه 24 دی ماه، رضا امیرخانی از نویسندگان برجسته­ ی کشورمان در مرکز تبادل کتاب حضور می یابد و کتاب­های او با حضور علاقمندان به آثارش نقد و بررسی شده و امیرخانی به سؤالات خوانندگان کتاب هایش پاسخ خواهد داد.

وی افزود : این نشست ساعت 16 پنجشنبه با حضور علاقمندان به آثار او برگزار خواهد شد. مخاطبان در این نشست که به شکل پرسش و پاسخ اداره می­ شود، درباره آثار این نویسنده به بحث و تبادل نظر می­ پردازند.

مدیر مرکز تبادل کتاب ادامه داد بنابر آمار مرکز تبادل کتاب، رضا امیرخانی یکی از 3 نویسنده معاصر ادبیات داستانی ایران است که آثارش با استقبال چشمگیر مخاطبان روبروست. از این نویسنده یازده اثر منتشر شده که از جمله مشهورترین آن ها می توان به «ارمیا»، «من او»، «نفحات نفت» و «قیدار» اشاره کرد.

طبق هماهنگی به عمل آمده با رضا امیرخانی خوانندگان آثار او می توانند با همراه داشتن کتاب­های او و دریافت امضای استاد کتاب امضاء شده را به یادگار داشته باشند.

این برنامه عصر پنجشنبه در مرکز تبادل کتاب به نشانی چهارراه ولیعصر، ابتدای خیابان مظفر شمالی، برگزار می­ شود و حضور برای علاقمندان آزاد است.

شایان ذکر است کتاب دوستان تهرانی می توانند برای ارتباط با مرکز تبادل کتاب، همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از طریق مراجعه حضوری یا تماس با شماره تلفن 66177892 برای مبادله، خرید و یا اهدای کتاب اقدام نموده و برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت  tabadolketab.com مراجعه نمایند.