به گزارش افکارنیوز،

با حکم علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، «علیرضا جدایی» مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در وزارت آموزش و پرورش شد.

در بخشی از این حکم خطاب به علیرضا جدایی آمده است: نظر به اجرای قانون «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» در دولت تدبیر و امید و مطابق با ماده 7 آیین‌نامه ماده 8 قانون موصوف، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان «مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات » در وزارت آموزش و پرورش منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار دارد ضمن بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های تخصصی و کارشناسی آن حوزه و برقراری همکاری‌های سازنده با معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز و ادارات کل تابعه و نیز تعامل تنگاتنگ با کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، تمهیدات لازم را به منظور حسن اجرای مفاد قانون یاد شده مبتنی بر اصول حمایت از حریم خصوصی، حفاظت از اسرار دولتی، حق دسترسی به اطلاعات، اصل ترویج شفافیت بر اساس مفاد قانون دسترسی آزاد به اطلاعات فراهم نمایید.

از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسألت می‌نمایم.