به گزارش افکارنیوز،

امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب افزود: این پل به طول 73 متر شرق به غرب اتوبان امام علی(ع) در  محله دهقان را به هم متصل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این پل مقابل کوچه سنجری و طیرانی واقع شده است، تصریح کرد: احداث بزرگراه امام علی(ع)  باعث قطع ارتباط شرق به غرب محله دهقان شده بود که با نصب این پل توانستیم این مشکل را برطرف کنیم.

معاون شهردار منطقه 7 با بیان این مطلب که پل کابلی عابرپیاده امام علی(ع) بدون هیچگونه ستونی ساخته شده، اظهار داشت: این پل دومین پل عابرپیاده به روی بزرگراه امام علی(ع) است.

وی از راه‌اندازی ایستگاه آموزش ترافیک در پل سیدخندان با هدف کاهش تخلف و تصادف در شهر خبر داد و گفت: به‌منظور حفظ سلامت اهالی و کاهش حوادث در خیابان‌ها، با همکاری پلیس راهور منطقه ایستگاه آموزش در پل سیدخندان احداث خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 با اشاره به اینکه این ایستگاه برای پاسخ به سؤالات اهالی و همچنین آموزش چهره به چهره به رانندگان در راستای کاهش تصادف‌های شهری برپا می‌شود، خاطرنشان کرد: خیابان‌های سبلان، شهید بهشتی، شهید مطهری و حوالی میدان امام حسین(ع) هم از خیابان‌های شلوغی هستند که لازم است در آنها ایستگاه آموزش راه‌اندازی شود.

وی با تاکید بر لزوم اجرای این طرح یادآور شد: نقش رفتارهای ترافیکی تاکسیرانان، الگوپذیری سایر رانندگان از آنها و ظرفیت تبلیغی و ترویجی ناوگان تاکسیرانی، تأثیر به‌سزایی در ترافیک شهر خواهد داشت.