به گزارش افکارنیوز،

ساعت 10 شب گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به مأموران کلانتری 106 نامجو اعلام شد یک سارق جوان داخل متروی دروازه دولت دستگیر شده است.

با حضور مأموران کلانتری در متروی دروازه دولت مأمور پلیسی که سارق جوان را دستگیر کرده بود درباره جزئیات نحوه دستگیری گفت: دقایقی پیش در سکوی دروازه دولت در حال تردد بودم که ناگهان به پسر جوانی مشکوک شدم و زمانی‌که از وی درخواست کارت شناسایی کردم پسر جوان پا به فرار گذاشت و روی ریل قطار پرید.

این مأمور مخفی پلیس در ادامه اظهاراتش گفت: حدود 300 متر این سارق به داخل تونل رفت و در حین فرار نیز تعداد زیادی طلاجات را به اطراف پرتاب کرد. وی در طول مسیر چندین بار زمین خورد و سرانجام با برخورد به قطار مترو توانستم وی را دستگیر کنم.

صبح امروز سارق جوان به دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و با اعتراف به سرقت مقدار زیادی طلاجات به بازپرس پرونده گفت: من این طلاجات را از یک منزل در خیابان استادمعین سرقت کردم و از طریق پنجره آن خانه وارد منزل شدم.

با اعتراف سارق جوان به سرقت طلاجات، وی که سابقه سرقت‌های دیگر را نیز در پرونده کیفری خود داشت، به دستور علی وسیله ایزدموسی برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفت.