به گزارش خبر آنلاین او که نامش را در کتاب رکوردهای گینس به عنوان چاق ترین زن ثبت کرده ست حالا با مشکلات زیادی مواجه است . پاتر ۴۷ ساله که در شهر ساکرامنتو ایالت کالیفرنیا زندگی می کند حتی برای خوابیدن و یا سوار شدن در خودرو و وسایل نقلیه عمومی دردسر دارد .او تصمیم گرفته برای اینکه بتواند سفر کند و در سینما فیلم تماشا کند بیش از دویست کیلو از وزنش کم کند.

البته ظاهرا این رژیم تا اینجای کار موثر بوده و توانسته بیست کیلو از وزن خودش کم کند. او گناه چاقی اش را به گردن ژن ها می اندازد و می گوید درزمان بچگی هم بخاطر زیاد غذا خوردن فردی چاق بود. مادر پاتر حدود دویست کیلو و پدرش دویست وپنجاه کیلو وزن داشت و هشت برادر و خواهرش هر کدام حداقل صد وپنچاه کیلو وزن دارند. او در باره زندگی اش می گوید: «همه شادی های خانواده ما در خوراکی و غذا خلاصه شده بود و برای مثال اگر کار خوبی انجام می دادیم یا در مدرسه موفقیتی داشتیم والدین با خرید خوراکی از ما تشکر می کردند.

من تابحال چندین بار برنامه لاغری را به تعویق انداخته ام اما دیگر تاخیر جایز نیست. زندگی برای من خیلی مشکل شده و من برای هر کاری باید به پسرم متکی باشم. حتی استحمام و لباس پوشیدن هم برایم مشکل شده و تنها نکته مهم همکاری کامل پسرم است که در تمامی مسائل به من کمک می کند.»

پاتر دیگر در هیچ خودرویی جا نمی شود و از اسکوتر برای حرکت استفاده می کند و از یک برنامه آب درمانی برای لاغر شدن در تمامی روزهای هفته استفاده می کند. یکی از مشکلات او به گفته خودش علاقه زیاد به غذا بوده ولی حالا تلاش می کند تا بتواند در برابر غذاهای مورد علاقه اش مقاومت کند.