به گزارش افکارنیوز،

علی سالاریان درباره برگزاری آزمون‌های آنلاین سراسری دستیاری پزشکی در سراسر کشور گفت: مجموعه خصوصی نوآوران در سه ماه گذشته تفاهم نامه‌ای را با سازمان بسیج جامعه پزشکی جهت ارائه خدمات و تسهیلات آموزشی به همه اعضای بسیج جامعه پزشکی سراسر کشور منعقد کرده است و در این تفاهم نامه با توجه به نظر هیأت مدیره موسسه جهت ارتقاء سطح کیفی داوطلبان بسیجی و تقویت بنیه این داوطلبان یک سری آزمون‌های آنلاین، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آزمون‌های آنلاین دستیاری برای اعضای بسیج جامعه پزشکی به شکل کاملا رایگان در کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: تعداد این مجموعه آزمون 15 عدد است که از تاریخ 21 اسفند 94 آغاز می‌شود.

دبیر علمی برگزاری کلاس‌های دستیاری موسسه نوآوران ادامه داد: این آزمون‌های آنلاین قابلیت تعیین سطح و تعیین نمره کامل از داوطلب را به نمایش می‌گذارد و داوطلب می‌تواند به منظور خودسنجی خود را با تمام دانشجویان سراسر کشور مقایسه کند.

سالاریان گفت: چند موسسه محدود در کشور آزمون‌های دستیاری را برگزار می‌کنند و بسیج جامعه پزشکی از میان این موسسات مجموعه نوآوران را انتخاب کرد که بتواند خدمات رایگان در این باره را به اعضای بسیج جامعه پزشکی ارائه دهد.

وی ادامه داد: گردآوری سوالات، کارهای خدماتی و پشتیبانی بر عهده موسسه نوآوران است اما کارفرمای اصلی بسیج جامعه پزشکی کشور است که همه بحث‌های حقوقی و معنوی کار را نیز برعهده دارد.

دبیر علمی برگزاری کلاس‌های دستیاری موسسه نوآوران با اشاره به اینکه جامعه مخاطب برای برگزاری آزمون دستاری 22 هزار نفر هستند، تصریح کرد: تعداد افراد شرکت کننده در سال در آزمون دستیاری در رشته پزشکی 20 هزار نفر و در رشته دندانپزشکی دو هزار نفر هستند که می‌توانند به شکل آنلاین در این آزمون‌ها شرکت کنند.

وی درباره ثبت نام داوطلبان در آزمون آنلاین دستیاری گفت: به این منظور داوطلبان می‌توانند به آدرسdsanjesh. ir مراجعه کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88854557 تماس حاصل کنند، همچنین به شماره موبایل کاری 09361700851 از طریق تلگرام پیغام ارسال و پاسخ مناسب را دریافت کنند.

سالاریان خاطرنشان کرد: داوطلبان از ساعت 8 صبح تا ساعت 20 می‌توانند به سایت مراجعه کنند؛ در داخل این سایت آزمون‌ها تعبیه شده است، فرد پس از انتخاب دروس در زمان مشخص به سوالات پاسخ می‌دهد و در پایان آزمون به داوطلب کارنامه داده می‌شود؛ به منظور واقعی‌تر شدن جامعه آماری، افراد غیر از اعضای بسیج جامعه پزشکی نیز می‌توانند با هزینه اندک برای شرکت در آزمون‌های آنلاین ثبت نام کنند.