به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های تردد در برخی محورهای مواصلاتی کشور همزمان با تعطیلات آخر هفته اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد در محور کرج چالوس، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 امروز (جمعه) و یکشنبه از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ممکن است با تصمیم عوامل پلیس راه در این محور و با توجه به ترافیک جاده، ساعت ممنوعیت تردد اندکی جابه‌جا شود، افزود: در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است تردد در این محور از ساعت 18:30 تا 24 امروز و یک‌شنبه، از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام شود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر از محور هراز نیز گفت: علاوه بر این، تردد هر نوع کامیون و کامیونت نیز به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح امروز و روز یکشنبه تا 24، ممنوع است.

رحمانی با تاکید بر اعمال ممنوعیت تردد تریلرها در محور هراز نیز خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا از تردد تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز و یکشنبه از سمت تهران به قائم‌شهر در مسیر محور هراز ممانعت به عمل آید.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک در پایان با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، از ترافیک روان و جو آرام در جاده‌های کشور خبر داد.