به گزارش افکارنیوز،

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مدافع محسن مهاجرانی که یکی از متهمان پرونده دکل نفتی محسوب می‌شود در پاسخ به این سئوال که دادستانی تهران به تازگی از بازداشت یک متهم جدید در پرونده دکل نفتی خبر داده است، اظهار کرد: احتمالاً این فرد، آقای «ط» است که قبلاً بازپرس پرونده هم گفته بود بازداشت می‌شود.

وکیل مدافع مهاجرانی افزود: بعید می‌دانم غیر از آقای «ط» فرد دیگری بازداشت شده باشد زیرا متهمان مرتبط با این پرونده همگی در بازداشت بودند و فقط این فرد آزاد بود.

علیزاده‌طباطبایی ادامه داد: وقتی از بازپرس پرسیدیم چرا برخی در این پرونده بازداشت نمی‌شوند گفت هر کسی در معرض اتهام باشد و دلیل کافی برای اتهامش داشته باشیم، بازداشت می‌کنیم.

وکیل مدافع مهاجرانی اظهار کرد: جالب این است که در این پرونده به حساب خانم «ن.ف» که خواهرزاده آقای «ط» است و در سوئد به سر می‌برد، 30 میلیون دلار واریز شده است.

به گفته وی، هم اکنون به غیر از موکلش که با قرار وثیقه آزاد شده، آقایان «ش»، «م» و متهم جدید که احتمالاً آقای «ط» است در بازداشت به سر می‌برند .

محسن مهاجرانی یکی از متهمان پرونده دکل نفتی است که چهارشنبه 28 آبان‌ 94 بازداشت و پس از گذشت 21 روز، 18 آذر از زندان آزاد شد. مهاجرانی پیشتر نیز در ارتباط با همین قضیه از مسعود میرکاظمی وزیر اسبق نفت شکایت کرده بود.