معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین از دستگیری ۱۸ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در قزوین خبر داد.

سید حسن فخار امروز در گفت‌وگو با فارس در قزوین بیان کرد: مأموران انتظامی استان قزوین با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر در تمامی شهرستان‌های استان قزوین، سه قاچاقچی، ۱۵ توزیع‌کننده و ۶۹ نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: مأموران از این افراد دستگیر شده ۱۰ کیلو و ۳۷۳ گرم انواع مخدر کشف و ضبط کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین اضافه کرد: در این اقدام از ۳۱ منزل مسکونی بازرسی و ۱۷ نقطه آلوده پاکسازی شد.

وی در ادامه با اشاره به کشف سی‌دی‌های غیر مجاز و تجهیزات ماهواره‌ای اظهار کرد: مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ قزوین پس از کسب خبر مبنی بر تهیه و توزیع سی‌دی غیرمجاز در این شهرستان موضوع را بررسی و در دستور کار خود قرار دادند.

فخار عنوان کرد: مأموران پس از تحقیقات و اطمینان از صحت خبر در اقدامی پلیسی متهم را با یک دستگاه سواری هیوندا شناسایی کرده و خودرو متهم را مورد بازرسی قرار دادند که در این اقدام ۱۰ هزار سی‌دی غیرمجاز کشف و متهم ۳۵ ساله دستگیر شد.

وی اعلام کرد: همچنین در اقدام دیگری، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان تاکستان در بازرسی از پنج منزل مسکونی تعداد ۶۷ قطعه تجهیزات ماهواره‌ای شامل ۳۵ دستگاه ال‌ان‌بی، ۲۷ صفحه دیش و پنج دستگاه رسیور کشف و ضبط کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین تصریح کرد: از آنجا که پلیس به صاحبان این پنج منزل مسکونی در گذشته برای جمعآوری تجهیزات ماهوارهای تذکر داده است، این افراد دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.