به گزارش فارس، اللهنور نورالهی ظهر امروز در نخستین یادواره شهدای آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران امیرالمومنین (ع) اظهار داشت: این دو شاخصه در کنار وحدت مردم و رهبری عامل عقبنشینی و وحشت دشمنان در همه دورانها است.
وی ادامه داد: باید در این شرایط نیز مردم با حفظ اتحاد و همدلی خود و تبعیت از رهبری انقلاب در برابر دشمنان همانند گذشته بیاستند.
این فرمانده نظامی اضافه کرد: مردم سرزمین دلاورپرور ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس ثابت کردند که در برابر توطئه‌های دشمنان همواره می‌ایستند.
نورالهی تصریح کرد: مردم مرزدار استان ایلام نیز در طول هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر زیاده گویی‌های دشمنان مقاومت کردند.
فرمانده سپاه پاسداران امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز در این یادواره اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
سردار سیدصادق کاکی اظهار داشت: باید مسئولان فرهنگی در اجرا و تدوین برنامه‌ها دقت ویژه داشته باشند و ترویج فرهنگ شهادت را فراموش نکنند.
در این یادواره جمعی از مردم، خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگران، بسیجیان و فرماندهان سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام شرکت داشتند.
اجرای ویژه برنامهها از جمله شعر، خاطرهگویی، سخنرانی، دیکلمه، نمایش فیلم، نوحهسرایی و سینهزنی و ... از جمله برنامههای اجرا شده در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ۴۵ شهید گرانقدر آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران بود.