به گزارش افکارنیوز،

پایگاه خبری پلیس اعلام کرد: سردار محمدعلی نوری‌نژاد مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا ارائه خدمات به کارکنان با تامین منابع پایدار و قابل وصول را یکی از اولویت‌های فرمانده نیرو و هیئت رئیسه ناجا عنوان و خاطرنشان کرد: اجرای تعهدات بنیاد به کارکنان و آسودگی خاطر آنان هدف اصلی ما در سال جاری است.

نوری نژاد سال 95 را شروعی دوباره برای اجرایی کردن برنامه‌های بنیاد دانست و تاکید کرد: در همین راستا برای تامین تسهیلات مسکن کارکنان در سال جاری اعتبار مناسبی پیش بینی شده است.

وی در ادامه با بررسی مسائل و موارد مرتبط با مجتمع‌های در حال احداث از جمله مجتمع 5000 واحدی شهر جدید هشتگرد که مدتی است کار اتمام پروژه به تعویق افتاده است دستورات و راهکارهای لازم را ارائه داد و گفت : رایزنی‌های زیادی برای تامین اعتبار این پروژه عظیم صورت گرفته و با تامین اعتبار، منازل آن در آینده نزدیک در اختیار کارکنان انتظامی استان البرز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا با اشاره به اولویت های ناجا در سال جدید به موضوع مسکن و پرداخت تسهیلات مسکن در قالب کد 62 افزود: درصورت تامین اعتبار، 75 درصد تسهیلات مسکن و 50 درصد وام ازدواج کارکنان انتظامی استان در سال جدید پرداخت خواهد شد.

نوری‌نژاد هدف از سفر به استان‌ها را شناسایی کامل تعهدات بنیاد به کارکنان و جلب همکاری مسئولان استانی عنوان و تاکید کرد: با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف و با برنامه ریزی و تلاش مضاعف به تعهدمان عمل خواهیم کرد.