به گزارش افکارنیوز،

آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان به عظمت این روز اشاره کرد و افزود: اسباب تاسف است که در روزگار ما گاهی در کشور امام زمان (عج) ، هنجارشکنی هایی می شود که غیرقابل هضم است.

 

وی با اشاره به اینکه دفاع از بهاییت هیچ معنایی در کشور امام زمان ندارد گفت: بهاییت دین نیست؛ مجعول ساخته شده اجانب و استعمارگران است.

 

رئیس قوه قضاییه افزود: بحث برخورد با بهاییت بحث جدایی است و اکنون نمی خواهم بگویم که با فکر و  عقیده می خواهیم کسانی را به زندان بیاندازیم و اینها حرفهای دروغی است که رسانه های غربی برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران و قوه قضائیه مطرح می کنند.

 

آیت الله لاریجانی گفت: ما کسی را به خاطر عقیده اش زندان نبرده ایم اما این مطلب حق است که بهاییت، دینی مجعول است و بنا نیست هر کسی بلندگو دست گرفت و ادعای دین کرد ما او را دین بشناسیم.

 

رئیس قوه قضاییه افزود: مساله مهم در برخورد با بهاییت با کسانی است که بر خلاف امنیت کشور اقدام می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه سران بهاییت با کشورهای بیگانه اتصال دارند و از آنها دستورات امنیتی می گیرند، افزود: آنها که از بهاییت حمایت می‌کنند هیچگاه از خودشان پرسیده اند که بیت العدل بهاییت که مقر فرماندهی آنهاست چرا در رژیم صهیونیستی مستقر است؟

 

رئیس قوه قضاییه گفت: اینها که این روزها ندای حقوق بشری می دهند توجه کنند که کشوری که صد در صد دشمن جمهوری اسلامی ایران است مرکز فرماندهی بهاییت شده است.

 

آیت الله لاریجانی افزود: بر اساس مرامنامه و اساسنامه بهاییت اگر دستورات بیت العدل با قوانین کشوری مخالفت کرد می توانند آن قوانین را نقض کنند؛ آیا با این گروه می شود با عنوان حقوق بشری برخورد کرد؟

 

وی گفت: بحث حقوق بشر هیچ منافاتی ندارد؛ ما افراد دزد را به زندان می اندازیم؛ مگر اینها حقوق بشر ندارند؟ ما افرادی که علیه امنیت کشور کار می کنند زندان می اندازیم ؛ مگر آنها حقوق بشر ندارند؟ 

 

رئیس قوه قضاییه افزود: متاسفانه برخی با هنجار شکنی از بهاییت حمایت می کنند و در این میان کسانی که منتسب مسئولان جمهوری اسلامی هستند و این کار را می کنند باید از این کارهایشان شرم کنند چرا که از گروههای خلاف دین و مذهب حمایت می کنند.

 

آیت الله لاریجانی گفت: ما به عنوان دستگاه قضایی در جایی ورود می کنیم که عنوان مجرمانه پدید آید و اگر این هنجار شکنی به حد عناوین مجرمانه برسد برخورد قاطع خواهیم کرد.

 

وی افزود: در همین زمینه ما هیچ محاسبه ای هم نمی کنیم که چه کسی، چه نسبتی با چه کسی دارد؟ ما کار خودمان را انجام می دهیم.