همزمان با معرفی امکاناتی جدید از سوی فیس بوک، یاهو نیز در کنار این شبکه اجتماعی قرار گرفت و قابلیت جدید بخش اخبار خود را راه اندازی کرد.

همزمان با کنفرانس سالانه f۸، یاهو نیز از امکان جدید ایجاد شده در صفحه یاهونیوز رونمایی کرد. آن دسته از کاربران یاهونیوز که در فیس بوک نیز حساب کاربری دارند، می‎‌توانند پس از وارد کردن نام کاربری و گذرواژه فیس بوک خود در صفحه یاهونیوز، به راحتی ببینند که دوستان فیس بوکی آن‌ها مشغول خوانند چه اخباری هستند. آن ها همچنین می‌توانند اخباری که خود مشغول خواندن هستند را با دیگر دوستان فیس بوکی خود به اشتراک بگذارند.

این امکان از طریق «فیس بار» جدید تعبیه شده در صفحه یاهونیوز امکان پذیر شده است. این فیس بار نشان می دهد دوستان شما که با اطلاعات حساب کاربری فیس بوک خود به یاهونیوز وارد شده اند چه اخباری را مرور کرده اند.

علاوه بر این، اخباری مرور شده توسط شما در لیست آخرین فعالیت های شما در فیس بوک نمایش داده می شود. البته این امکان وجود دارد که کاربر لیست این اخبار را از صفحه فیس بوک خود پاک کند. همچنین یاهو نیز امکان غیر فعال کردن قابلیت نمایش اتوماتیک اخبار خوانده شده در صفحه فیس بوک را فراهم کرده است.

مسئولان یاهو اعلام کرده اند از آن جا که ۸۰ درصد کاربران یاهونیوز، دارای حساب کاربری فیس بوک نیز هستند دست به این کار زده اند.