به گزارش افکارنیوز،

 سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در صبح روز جمعه 18 تیر، اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی همکارانمان از محورهای مواصلاتی کشور، شاهد موج بازگشت مسافرانی هستیم که در تعطیلات عید فطر عازم سفر شدند و این شرایط باعث شده تا ترافیک خودروها در اغلب نقاط محورهای فیروزکوه، رشت به قزوین، آمل به تهران و چالوس به کرج به صورت نیمه سنگین درآید.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در برخی از نقاط محورهای مواصلاتی مذکور، شاهد ترافیک سنگین هستیم، افزود: در حال حاضر در منطقه پنجاب در محور هراز، دیزین در محور چالوس، رودبار و منجیل در محور رشت به قزوین و در محدوده شیرگاه در محور فیروزکوه، با تراکم خودروها و ترافیک سنگین روبه‌رو هستیم.

وی با توصیه به مسافران گفت: با توجه به اینکه حجم زیادی از تردد مسافران را در روزهای پیش شاهد بودیم، پیش‌بینی می‌شود امروز نیز همزمان با موج بازگشت مسافران، بار ترافیکی قابل توجهی را شاهد باشیم لذا توصیه می‌شود مسافران برای گرفتار نشدن در ترافیک امروز، بازگشت خود را به روزهای بعد موکول کرده و زمان سفر خود را مدیریت کنند.

رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده محورهای هراز و چالوس از ساعت 13 امروز به ترتیب از آمل و مرزن‌آباد به سمت تهران و کرج یک طرفه خواهند شد.