به گزارش افکارنیوز،

اکبر توکلی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ساماندهی قبور شهدا در بهشت‌زهرا(س) گفت: از یک ماه پیش اعلام می‌کنند که قطعات شهدا را تخریب کرده‌ایم، اما برنامه‌ای که در دستورکار وجود دارد ساماندهی است نه تخریب.

 

مدیرعامل بهشت زهرای شهرداری تهران با اشاره به اینکه طی 5 سال گذشته به دستور محمدباقر قالیباف در زمینه ساماندهی قطعات شهدا برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است گفت: ‌14 هکتار کف‌سازی، برج‌های نوری، 8 ایستگاه صلواتی، بازسازی مزار آیت‌الله کاشانی، بازسازی نماد لشکر محمد رسول‌الله، احداث میدان 30 هزار اسمی شهدا در دستورکار قرار گرفت.

 

به گفته توکلی، مشکل آب بهشت زهرا را در این مدت مرتفع کرده‌ایم.

 

وی به پیام‌های شهروندان در خصوص فرورفتگی گودال در قطعات شهدا اشاره کرد و گفت: تصمیم بر آن شد تا معابر قطعات شهدا را بازسازی کنیم.

 

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ادامه داد: به همین منظور در سریع‌ترین زمان ممکن، بازسازی قطعه 21 بهشت زهرا در دستوکار قرار گرفت.

 

توکلی ادامه داد: به هیچ عنوان سنگ قبور را دست نزده‌ایم و صرفاً معابر را بازسازی کرده‌ایم که این کار با رضایت خانواده شهدا در دستورکار قرار گرفت.

 

وی به شکایتی که در خصوص تخریب قبور صورت گرفته بود اشاره کرد و گفت: قاضی پرونده اعلام کرد با رضایت خانواده شهدا می‌توانید بهسازی قبور شهدا را انجام دهید.