به گزارش افکارنیوز،

سلیمانی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران اخذ گواهینامه اعتباربخشی عالی بیمارستان فوق‌تخصصی ولیعصر (عج) اظهار داشت: بنده در دفاع مقدس از نزدیک شاهد ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های کارکنان امدادگر بودم و تا سال 64 در جبهه‌های حق علیه باطل افتخار مددکاری و امدادگری را داشتم.

معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: سخت‌ترین نوع کاری که می‌توان در یک سازمان متصور شد امدادگری و کمک به افراد رنج دیده است.

وی در خصوص غیبت فرمانده کل ناجا در این مراسم اذعان داشت: ایشان به علت مشغله کاری علی‌رغم وعده‌شان نتوانستند حضور داشته باشند و به نیابت ایشان بنده حضور یافتم.

سلیمانی برای ناجا دو بخش اصلی را متصور شد و خاطرنشان کرد: بخش اول رسالت ناجا است که وظیفه حفظ و به وجود آوردن امنیت را برای نظام کشور جامعه و آحاد ملت را دارد زیرا امنیت اساسی‌ترین نیاز یک جامعه است اگر امنیت نباشد هیچ کس فرصت ارائه خدمت و توانایی‌‌های خودش را پیدا نمی‌کند. هر تلاش علمی و اقتصادی و نشاط در جامعه در زیر سایه امنیت موضوعیت پیدا می‌کند و از مهمترین نیازهای بشری است، زیرا اگر امنیت نباشد بقایی حاصل نخواهد شد.

معاون هماهنگ کننده ناجا اذعان داشت: ناجا همراه با مردم است و با مردم زندگی می‌کند و حلقه وصل حاکمیت به مردم است. موفقیت آن موجب افتخار و عزت مردم می‌شود. اگر ما امروز امنیت را احساس می‌کنیم به جهت تلاش شبانه‌روزی افرادی گمنام است که در سرتاسر مرزها در حال به ارمغان آوردن این امنیت برای ما می‌باشد.

وی افزود: در حال حاضر ما جزیره امن منطقه هستیم، اگر ما کاری انجام می‌ دهیم و افتخاری را کسب می‌کنیم این افتخار مدیون مجاهدت‌های افراد گمنامی است که این امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

سلیمانی درخصوص جایگاه بهداشت و سلامت اظهار داشت: بدترین شرایط برای هر فرد زمانی رخ می‌دهد که سلامتش به خطر بیفتد و ما در این صورت به جایگاه ویژه امدادگران پی می‌بریم. این افراد بیشترین پاداش را در دنیا و آخرت خواهند داشت. امروز بزرگداشت کسانی است که برای سلامت حافظان امنیت از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

معاون هماهنگ کننده ناجا اذعان داشت: ناجا رکن رکین تامین امنیت ملی است،‌ارزش کار افرادی که در معاونت بهداد و بیمارستان‌های وابسته به ناجا فعالیت می‌کنند این است که این افراد خدمت را برای یک جمع ممتاز ارائه می‌دهند.

سلیمانی گفت: ما 5 درصد بیمارستان‌های کل کشور را به خود اختصاص دادیم ولی 50 درصد کسب رتبه شامل حال نیروهای مسلح شده است.

معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: بنده از طرف خودم و فرماندهی کل ناجا درمورد این افتخار بزرگ کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی گفت: هدف ما این است که در آینده شاهد این باشیم که تمام بیمارستان‌های ناجا مانند بیمارستان ولیعصر موجب درخشش این نیرو بشود.