به گزارش افکارنیوز،

«کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی» در اسپانیا برگزار می‌شود و این کنفرانس یک بستر بین‌المللی برای برقراری ارتباط و تبادل آراء میان دانشگاهیان پیشرو، پژوهشگران فعال و پیشگامان صنعت، در مورد پیشرفت تحقیقات اخیر فراهم می‌کند.

«کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی» با مشارکت و حمایت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim  University  و Kaunas University of Technology، پژوهشکده علوم زمین، انجمن علمی بازرگانی ایران، انجمن اقتصاد انرژی ایران و مجموعه بین‌المللی کارین که با استقبال گسترده پژوهشگران همراه بوده است، در تاریخ 23 مهرماه 1395 مطابق با 14 اکتبر 2016 در بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود.

امروزه پیشرفت و توسعه کشورها در سطح کلان و سازمانها در سطح خرد، در گرو ارتقای سطح دانش، مهارت و فناوری است و بر همین اساس شاهدیم که اغلب کشورها و سازمانهای پیشرو بیش از پیش توجه خود را با امر تحقیق و پژوهش معطوف داشته و رسالت تبیین جایگاه واقعی نتایج و پیشنهادات کاربردی پژوهشها در سیر توسعه سازمان های خود را عهده‌دار هستند.

از این رو، به رغم اهمیت روز‌افزون نقش اطلاع‌رسانی نتایج پژوهشهای دانشگاهی و سازمانی در چرخه تولید دانش، هدف از کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی، بررسی شیوه‌های نوآورانه و ایده‌های جدید در حیطه‌های مختلف علوم و تکنولوژی و زمینه‌های بین رشته‌ای و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آنها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی است.

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می‌کند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس یا زمینه‌های مرتبط به صورت فردی یا با مشارکت گروهی را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

علاقمندان به این حوزه می‌توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت‌کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.istconf.com مراجعه یا با شماره دبیرخانه 88552053-021 تماس بگیرند.