به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی صبح امروز در صبحگاه مشترک ناجا در اولین روز هفته نیروی انتظامی ادامه داد: ما به مردم خدمت می کنیم و از این رو مردم می تواند ما را قضاوت کنند ما هیچ نقطه پنهان و غیر آشکاری نداریم.

وی افزود: نیروهای ما در 24 ساعت درگیر ارائه خدمت به مردم هستند.

سردار اشتری گفت: امروز پیام هایی که مردم از طریق سامانه 137برای ما می فرستند پیام های واقعی است و انتفادات سازنده را از طریق آن به ما می رساند و ما نیز آنها را عملیاتی می کنیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: کار گروه هایی برای پیگیری این امر تشکیل شده است که پیشنهادات و انتقادات مردم و نخبگان را بررسی و عملیاتی کند.

وی تصریح کرد: بنده از این تریبون از مردم تشکر می کنم و از آنها میخواهم تا فرزندان خود را در نیروی انتظامی یاری کنند.

سردار اشتری گفت: از طرفی دیگر مردم هم باید احساس پشتیبانی از سمت نیروهای انتظامی را داشته باشند که ما در پی ایجاد و گسترش این احساس هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی دیگر از برنامه های ما در این هفته افزایش بنیه و قوای خودمان در مرزها، روستاها و شهرها است که باید توان و قدرت انتظامی را ارتقا دهیم.

وی گفت: ما معتقدیم پلیس باید حرفه ای باشد و هرچه جلوتر می رویم پلیس مان باید حرفه ای تر شود.

سردار اشتری گفت: پلیس آمادگی خنثی سازی و مقابله با جرایم را باید داشته باشد و سطح آموزش و تجهیزات خود را ارتقاء داده و حرفه ایی کار کند.

فرمانده ناجا گفت: در حوزه آموزش با راه اندازی قرارگاه جهادی آموزش اقدامات خوبی در سال گذشته صورت گرفته است و انشالله این روند ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: یکی از وظایف ما ارتفای امنیت و نظم است که امروز به برکت خون شهیدان و هدایت مقام معظم رهبری شاهد هستیم و تلاش می کنیم تا هرگونه بی قانونی را کاسته و تحرکات منفی را خنثی کنیم.

سردار اشتری افزود: ما سربازان فداکار رهبری و وطن هستیم و رضایت مردم بزرگ ترین سرمایه ماست و امروز اعتماد مردم به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه است.

فرمانده ناجا افزود: ان‌شاءلله بتوانیم به یاری خداوند و همکاران و دولت مردان بخشی از مشکلات معیشتی کادر و پرسنل ناجا را حل کنیم.