به گزارش افکارنیوز،

 مرد جوانی که شوهرخواهرش و دو نفر دیگر را برای سرقت از همسرش اجیر کرده بود روز گذشته برای انجام بازپرسی به شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شدند و به سؤالات علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس پرونده پاسخ دادند.

پس از انجام بازپرسی با شوهر شاکی پرونده گفت‌وگو کردیم که متن این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

- چه شد که تصمیم گرفتی سه مرد را برای سرقت از همسرت اجیر کنی؟

 - من 19 سال با همسرم زندگی کردم و یک دختر پانزده ساله دارم، مدتی قبل از این حادثه با همسرم دچار اختلاف شدم، همسرم قصد داشت طلاق بگیرد اما به خاطر علاقه‌ای که به او داشتم نمی‌خواستم از من جدا شود به همین خاطر تصمیم گرفتم که با طراحی یک نقشه سرقت از او زهر چشم بگیرم و همسرم را به زندگی برگردانم، پس از طراحی نقشه برای اجرای آن با شوهرخواهرم تماس گرفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم، از او خواستم زمانی که در منزل نیستم به خانه‌ام برود و طلاجات همسرم را سرقت کند.

- روز سرقت چه اتفاقی افتاد؟

- ساعت 9 صبح زمانی که همسرم خواب بود، از خانه بیرون رفتم و به شوهرخواهرم گفتم به منزلم برود، پیش از آن کلید در ورودی ساختمان و واحدمان را به شوهر خواهرم دادم و او همراه با برادر و پسر عمه‌اش به منزل من رفتند، آنها پس از ورود به منزلم دست و پای همسرم را بستند و طلاها، لپ‌تاب و گوشی او را سرقت کردند.

- پس از سرقت چه شد؟

- ساعت 11 صبح روز سرقت شوهرخواهرم با من تماس گرفت و گفت کارش را انجام داده است، بعد با او قرار گذاشتم و اموال سرقتی را از شوهرخواهرم گرفتم پس از آن نیز 5 میلیون تومان به او دادم همچنین بعد سرقت همسرم با من تماس گرفت و جریان را توضیح داد، بعد از آن نیز پرونده‌ای در رابطه با سرقت تشکیل دادیم و همراه با همسرم از سارقان شکایت کردم اما من موضوع را به روی خودم نیاوردم.

- چه شد که دستگیر شدی؟

- بعد از این اتفاق مأموران پرونده به من مشکوک شدند و چندین بار مرا به اداره آگاهی احضار کردند که در نهایت تصمیم گرفتم به سرقت اعتراف کنم، می‌خواستم همسرم را به زندگی برگردانم و به خاطر علاقه‌ای که به او داشتم این کار را انجام دادم.