به گزارش افکارنیوز،

احمد دنیامالی در دویست و نود و ششمین جلسه شورا با اشاره به فرو نشست میدان قیام گفت: ظهر دیروز در میدان قیام اقدامات پیشگیرانه‌ای از سوی شهرداری صورت گرفت که برخی سایت‌ها از آن به عنوان فرو نشست زمین تعبیر کردند که البته نادرست بود.

وی ادامه داد: اصل ماجرا این بوده است که از دو هفته قبل، ابزار دقیق در این محل نصب می‌شود که بر این اساس به طور متوسط دو تا سه سانت حرکت در این ابزار ثبت می‌شده اما دیروز این میزان حرکت به 15 سانت می‌رسد و خوشبختانه مسیر به موقع بسته می‌شود و اقدامات پیشگیرانه به خوبی انجام می‌گیرد.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان ساخت: این اتفاق در حالی می‌افتد که ما قبلا هم سابقه فرو نشست در این مکان را داشتیم که علت آن شکستن لوله 200 میلی متری آب بود و نکته حائز اهمیت این است که علت حادثه دیروز نیز همین امر بوده است.

دنیامالی افزود: اتفاقات اخیر نشان داده در هر حادثه که چه مدیریت شهری در آن دخیل بوده و یا نبوده باید پاسخگو باشد و حال آنکه برخی حوادث مربوط به سازمان‌ها و دستگاه‌هایی می‌شده که تحت امر مدیریت شهری نیستند لذا می‌بایست تمهیداتی اندیشیده شود تا هر چه سریعتر مدیریت یکپارچه در شهر تهران ایجاد شود چرا که این روند باعث نگرانی مردم است.