به گزارش افکارنیوز،

سید تقی کمالی با بیان اینکه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از سوم تا هفتم آبان ماه در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، افزود: برای هر روز برگزاری نمایشگاه حدود 10 کارگاه و نشست تخصصی پیش بینی شده است.

وی افزود: از جمله کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی می‌توان به دوره‌های پدافند غیر عامل در فضای مجازی، امنیت در اندروید، شناخت شیوه‌های صحیح دوست یابی در فضای مجازی، شیوه‌های کنترل زوجین بر فعالیت مجازی یکدیگر، لوگوی هوشمند، راهبردهای فرهنگی - اجتماعی مواجهه با آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

کمالی همچنین اظهار داشت: معرفی صنعت واقعیت مجازی در عرصه‌های مختلف، شروع بازی سازی با یونیتی، گیمیفیکیشن و محصولات دیجیتال، استانداردهای گرافیک در طراحی وب و اپلیکیشن و آشنایی با اعتیادهای اینترنتی و تأثیر آن بر شخصیت بخش دیگری از کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی در حاشیه این نمایشگاه است.

مدیر روابط عمومی دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: آشنایی با شیوه‌های غنی سازی اوقات فراغت بدون فضای مجازی، آشنایی با ویروس‌های باجگیر، بازاریابی حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی، شیوه‌های کنترل والدین بر فعالیت‌های مجازی فرزندان، اینفوگرافیک و روش‌های نوین ارائه اطلاعات، آشنایی با آینده فضای مجازی و فناوری‌های نوین از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال است.

وی خاطرنشان کرد: آشنایی با خط تولید انیمیشن 2 بعدی از ایده تا خروجی نهایی، شیوه‌های شناخت خیانت‌های اینترنتی و آشنایی با تاثیرات فضای مجازی بر هویت فرهنگی ارکان خانواده از دیگر کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی است که در طول زمان برگزاری نمایشگاه خواهیم داشت.