به گزارش افکارنیوز،

حسین توکلی اظهار کرد:‌ براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال 95 با توجه به خوشه‌های شغلی داوطلب و برحسب مورد، صبح و بعدازظهر جمعه 21 آبان 95 در 53 شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: درصبح جمعه آزمون برای تعداد 213 هزار و 280 داوطلب برگزار می‌شود که از این تعداد 124 هزار و 456 نفر زن و 88 هزار و 824 نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: در بعدازظهر جمعه آزمون برای تعداد 239 هزار و 368 داوطلب برگزار می‌شود که از این تعداد 157 هزار و 527 نفر زن  و 81 هزار و 841 نفر مرد هستند.

به گزارش تسنیم، سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش‌وپرورش در سال 95 روز جمعه 21 آبان برگزار می‌شود.99 هزار و 522 نفر در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور، 123 هزار و 576 نفر در دانشگاه‌های علوم پزشکی و 233 هزار و 421 نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرده‌اند.

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از امروز 18 آبان 95 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. 

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

داوطلبان اگر در پرینت کارت خود با مشکلاتی مواجه شدند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 20 آبان منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

چنانچه عکس الصاقی بر کارت داوطلب با چهره او مغایرت دارد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کند.

 آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون:

نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه 19 آبان و پنجشنبه 20 آبان 95 صبح‌ها از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعدازظهرها از ساعت 14 تا 17 در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ 8:30 دقیقه و نوبت عصر از ساعت‌ 14 روز جمعه 21 آبان 95 برگزار می‌شود و درهای ورودی حوزه‌های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ 8 و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 13:30 بسته خواهد شد.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون خودداری کنند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی می‌شود.